Geroji verslo praktika: mažmeninė ir elektroninė prekyba Klaipėdoje

Verslo pradžioje kyla daug klausimų: kokią juridinę formą pasirinkti, kaip ją užregistruoti, kokius mokesčius reikia mokėti, kokie leidimai yra reikalingi. Tačiau viskas gali būti daug paprasčiau, kai žinai kur kreiptis.

Renginio metu aptariamos tinkamiausios verslo formos konkrečiai sričiai bei leidimai ar reikalavimai, kuriuos turi žinoti pradedantysis. Informaciją apie leidimus ir reikalavimus pateikia institucijų darbuotojai, kurie ir išduoda tam tikras paslaugas. Tema aptariama ne tik teoriškai, tačiau ir praktiškai. Renginio metu savo patirtimi dalinasi patyrę verslininkai, pateikia savo įžvalgas ir dalyvius supažindina su realia rinkos situacija.

Naujovė! Renginio pabaigoje vyks 40 min. mentorystės sesija, kurios metu patyrę verslo atstovai-mentoriai dalinis savo patirtimi, dalyviai uždavinės klausimus, vyks aktyvi diskusija. Unikali galimybė – po mentorystės sesijos, susitarti su mentoriumi dėl pusės metų mentorystės programos ir turėti individualias mentorystės sesijas su patyrusiu verslo atstovu mentoriumi, aptariant savo verslo efektyvinimą ir plėtrą.

Juk viena įžvalga iš profesionalo, geriau nei ilga konsultacija iš mėgėjo. Susipažinkite su mentoriais, kurie dalyvaus mentorystės sesijoje. Dalyvių skaičius mentorystės sesijoje ribotas. Paskubėkite registruotis!

  • Donatas Jonikas, Direktorius, „Marketologai“
  • Rimantas Miceika, Direktorius,  „Finarima“
  • Jelena Nikolajenko, Verslo plėtros konsultantė,  „Finarima“
  • Marius Krasauskas, Direktorius, „Laimingas verslas“, UAB
  • Simas Banys, Teisininkas, S.Banys ir partneriai

Renginio programa:

14.00 – 14.05 VAL.     Renginių ciklo „Geroji verslo praktika“ pristatymas. VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovė Lina Kalinauskaitė.
14.05 – 14.45 VAL.     Teisinė forma, nuo ko pradėti: privalomos registracijos VMI, Sodra ir privalomas deklaravimas. VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovė Eglė Stebulienė.
14.45 – 15.15 VAL.     Prekyba maisto produktais. Ką turi žinoti kiekvienas? Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Viršininko pavaduotoja-valstybinė maisto produktų inspektorė Jūratė Mačiulienė.
15.15 – 15.45 VAL.    Elektroninės prekybos maisto produktais ypatumai. Elektroninės parduotuvės www.gringrin.lt atstovas Paulius Naujokas.
15.45 – 16.15 VAL.    Prekių pakavimas. Kada yra taikomi pakuotės mokesčiai? UAB „BIOSISTEMA“ direktorius Povilas Baltusevičius.
16.15 – 16.30 VAL.    Pertrauka
16.30 – 16.45 VAL.    Ką turi žinoti apie verslą kontroliuojančias institucijas? Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos vyriausioji specialistė Inga Baltrūnaitė.
16.45 – 17.15 VAL.    Kuo skiriasi mažmeninė prekyba ir elektroninė prekyba? Parduotuvės „Kap Kap“ įkūrėjos Indrė Gedminė ir Milana Mačijauskienė.
17.15 – 17.45 VAL.    Pelningų klientų pritraukimas: 5 žingsniai, kad kalbos virstų darbais. Startuolių rinkodaros ekspertas, UAB „Marketologai“ atstovas Donatas Jonikas.
17.45 – 18.45 VAL.    Speed-mentoring/patirties pasidalinimo sesija

Čia galite rasti buvusių renginių pranešėjų prezentacijas.

Registracija į renginį. Renginys nemokamas.

 

Kada

2016-04-20 14:00


Kur

Klaipėda, „Old Mill Conference“, Žvejų g. 20


Organizatorius

Versli Lietuva

Comments are closed.