Geroji verslo praktika: mažmeninė ir elektroninė prekyba

Geroji verslo praktika: mažmeninė ir elektroninė prekyba

PROGRAMA

14.00 – 14.05 VAL.  Renginių ciklo „Geroji verslo praktika“ pristatymas.  VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovė Lina Kalinauskaitė.
14.05 – 14.45 VAL.  Teisinė forma, nuo ko pradėti: privalomos registracijos VMI, Sodra ir privalomas deklaravimas.  VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė Eglė Stebulienė.
14.45 – 15.15 VAL.  Prekyba maisto produktais. Ką turi žinoti kiekvienas? Kauno valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.
15.15 – 15.45 VAL. Prekių pakavimas. Kada yra taikomi pakuotės mokesčiai? Kauno regioninis aplinkos apsaugos departamentas.
15.45 – 16.00 VAL. Ką turi žinoti apie verslą kontroliuojančias institucijas? Ūkio ministerijos vyriausioji specialistė Julija Gylytė.
16.00 – 16.20 VAL. Pertrauka
16.20 – 16.50 VAL. Tikslinė rinka – kodėl svarbu žinoti savo tikslinį klientą? ​Maisto prekių parduotuvės internete „Voverys“ įkūrėjas Emilis Markulis
16.50 – 17.20 VAL. Kuo skiriasi elektroninė ir mažmeninė prekyba? Prekės ženklo „MonomY“ kūrėja Ineta Česnulevičienė.
17.20 – 17.50 VAL. Elektroninė prekyba – verslas prieinamas kiekvienai.  GETSHOPIN.LT Įkūrėjas/Vadovas Andrius Čepkus

Verslo pradžioje kyla daug klausimų: kokią juridinę formą pasirinkti, kaip ją užregistruoti, kokius mokesčius reikia mokėti, kokie leidimai yra reikalingi. Tačiau viskas gali būti daug paprasčiau, kai žinai kur kreiptis.

VšĮ „Versli Lietuva“ toliau tęsia renginių ciklą „Geroji verslo praktika“. Šio ciklo metu nagrinėdamos konkrečios verslo sritys, pavyzdžiui, elektroninė prekyba ar maitinimo verslas. Renginio metu aptariamos tinkamiausios verslo formos konkrečiai sričiai bei leidimai ar reikalavimai, kuriuos turi žinoti pradedantysis. Informaciją apie leidimus ir reikalavimus pateikia institucijų darbuotojai, kurie ir išduoda tam tikras paslaugas. Tema aptariama ne tik teoriškai, tačiau ir praktiškai. Renginio metu savo patirtimi dalinasi patyrę verslininkai, pateikia savo įžvalgas ir dalyvius supažindina su realia rinkos situacija.

2015 metų rudenį prasidėjęs renginių ciklas „Geroji verslo praktika“ sulaukė didelio susidomėjimo tiek iš norinčių pradėti verslą, tiek iš jau savo verslą turinčių asmenų. Per 70 darbo dienų buvo suorganizuota 18 renginių skirtingomis temomis. Bendrai visus renginius dalyviai įvertino 8,55 balo iš 10. Ką apie renginius teigė dalyviai: „Seminaras informatyvus ir naudingas. Apžvelgti pagrindiniai aspektai – patogu, kad vienu renginiu“; „Pranešimai tikslūs ir aiškūs. Pranešėjai geri savo srities specialistai.“ ; „Iš tikrųjų nesitikėjau tokios seminaro kokybės, likau sužavėta.“ ; „Renginys buvo tiesiog puikus! Labai informatyvus, pranešėjai linksmi ir motyvuojantys“. Buvusių renginių pranešėjų skaidres rasite čia.

Renginys nemokamas. Renginio vieta: viešbutis „BEST WESTERN Santaka“, Nemuno salė, J. Gruodžio g. 21, Kaunas. Registruotis į renginį galite jau dabar – anketa čia.

 

Kada

2016-03-23 14:00


Kur

Kaunas. Viešbutis „BEST WESTERN Santaka“, Nemuno salė, J. Gruodžio g. 21


Organizatorius

Versli Lietuva

Comments are closed.